yeni ukd sistemi !!!
yeni ukd sistemi hakkında düşüncelerinizi almak istiyorum..memnunmusunuz deilmisiniz...

ben şim dilik pek memnun deilim..memnuniyetsizliğimin sebebi ukd min düşmesin den kaynaklanmıyor... taaa 3 sene öncesin de oynadığım 5. manavgat turnuvası daha yeni hesaplanıyor..ama yakın tarihlerde oynadığımız turnuvalar daha hesaplan mamış..

ayrıca benim katıldığım ve 3. olduğum 19 mayıs turnuvası hesaplandığı halde benim ukd değişimim gösterilmiyor..

bu yanlışlıkların sebebi ukd hesaplaması yapan abilermi yoksa antalyadaki hakemlerimizmi acabaa....
Ara
Sistem yeni yayınlanmaya başladı. UKD ile Antalyadaki hakemlerin ne ilgisi olabilir? Böyle bir ilişki kurmayı nasıl başardınız anlayamadım ...

Sistem çalışmaya başladı, eğer iyi sporcuysanız süreç içinde UKD niz artacaktır.

Abidin Ünal
Ara
yanlış anlamayın..

19 mayıs turnuvası hesaplanan lar arasın da.. ama benim ukd deişimim gösterilmiyor..siz gönderirken yanlışlık yapmış oloabilirsiniz belki.
Ara
19 Mayıs turnuvası ile ilgili...

Soyad Ad TC Kimlik Performans Toplam Oyun
EKEN Yusuf Mert 5395... 1718 6

Bu bilgilerde hata var mı?

Turnuvalar kullanılan swiss dosyalarından hesaplanıyor. Yani ayrıca bir işlem yapılmıyor. Datalarda eksik varsa bildiriniz.
Ara
hocam tamam da onun altındada ukd deişimi listesi var.. orda ben gözükmüyorum.. ben itiraz yaptım ama daha yanıt gel medi bekliyorum
Ara
abidin hocam 19 mayıs ile ilgili itirazıma cevap geldi..aşağıya aynen kopyalıyorum..

9 Numaralı itirazınızın cevabı aşağıdadır.

Sayın Yusuf Bey,

Turnuva verisini inceledim. Sizin görmemeniz normal çünkü o turnuvanın
hesaplamaları sizin için arşivde tutuluyor. Neden derseniz; o yarışmada sizin
ukd niz yok gözüküyor ya da yoktu o zamanlar bilemiyorum, o turnuva sizin
performans puanınız olarak arşivde tutulur. Gözükmeme nedeni bu.

İyi günler,

UKD Değerlendirme Kurulu

----------

sizce ne yapmalıyım ?
Ara
Yusuf merhaba

Oraya asılan Turnuva listelerinde senin UKD görülmüyormuydu??

Kaldı ki benim yayınladığım sonuçlar da senin bilgiler (5 EKEN Yusuf Mert 1579 ) yani UKD var görünüyor. Benim aldığım datalardan sonuç listesini yayınlamıştım. http://satranc07.blogcu.com/2935145/
veya

http://www.freewebtown.com/satranc/dosya...er2007.htm adreslerinden bakabilirsin.

Turnuvada görevli başhakem ile iletişime geçmende fayda var. Problemini aktar, çözülmeyecek bir sorun değil.

Selamlar
Abidin Ünal
Ara
tamam ben cevap olarak doğru bilgileri yeni den verdim..

lisans no mu o turnuvadaki ukd mi filan.. düzeltir inş.

ilginiz için teşekkürler
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi