Üniversiteler Takım Maçı (Playchess te)
Sevgili Tutku,

Düzenlenilen gayri resmi bir dostluk maçıdır. Benim takımı seçerken şunu yada bunu alma zorunluluğum yoktur. Biz kendi arkadaşlarımız arasında bir takım kurduk. Kaldı ki Ethemin birinci olduğu üniversite turnuvalarında Ethem oturup izlerken bu ekip resmen hammallık yapıyordu. Yani buraya bir turnuvanın sonucunu yazıp "niye onlar" gibi sorular yazman için öncelikle bizi tanıman gerekirdi. Ethem iyi bir oyuncudur fakat üniversite satrancı için oturup konuşmaktan başka birşey yapmamıştır. Üstelik birde arkasından sürekli konuştuğu ve ege üni turnuvasında neredeyse kavga edeceği adem'in ismini kullanarak kendisini mağdur gibi göstermektedir. Turnuvada derece yapmakla üniversitemizdeki satranç oynayan sporcu sayısı artmıyor. Bunun yanında yine kendi üniversitemizde düzenlediğimiz turnuvalarda yendiği rakiplere yaptığı konuşmalar yüzünden satrançtan soğuyan arkadaşlarımız var.

Sevgili Tutku,

Ben Ethem'e bir takım kurabileceğini söyledim. Herkes söyledi. Madem biz zayıfız, o zaman o güçlü bir takım kursun. Çağırsın adem'i, bulsun iki sporcu daha oynasın.

Ama öyle değil işte. Ethem sadece konuşmayı biliyor. Ayrı gayrı olmasın demek çok komik.

Tutku ben seni yazılarından dolayı hakketen takdir ediyordum. Ama bu konuda tek bir kişiden duyduğun haberlerle hareket etmen beni çok şaşırttı. Zaten bu yaz istifa edeceğim başkanlıktan. Benim bu sene yaptığım çalışmayı daha önceki 2 senede görmedim. Bakalım seneye bu sürekli konuşan arkadaşlar konuştukları kadar yapımdada iyilermi göreceğiz. Çünkü dinlemekte hiç iyi değiller...
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Venom - 03-06-2008, 11:46
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Attorney at Law - 04-06-2008, 07:59
.. - Yazar: ibrahimethemAy - 04-06-2008, 08:02
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Venom - 04-06-2008, 11:32
... - Yazar: ibrahimethemAy - 04-06-2008, 16:13
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: gurkanbasbagci - 07-06-2008, 23:28
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Attorney at Law - 08-06-2008, 08:23
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: gurkanbasbagci - 08-06-2008, 12:25

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi