ESKİ BİR BAŞKANIN YAZISI
(28-07-2020, 07:32)M.Aşkın TAŞAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazımın içinde ANY nın kendi blogundan dediğim kısmı link paylaşmama rağmen nedense çıkmamış:
Aşağıda alıntılıyorum.

"(https://alinihatyazici.blogspot.com.tr/2...runtu.html )

"...FIDE görevlendirmelerine bakınca anlaşılan odur ki, Gülkız hanım dilin komisyon üyeliklerinde çok önemli olmadığını düşünüyor. O zaman soruyorum, neden Aşkın Taşan ya da Olgun Kulaç ECU Eğitim Komisyonuna üye değil? Hatta Simten Kaya, Enis Bilyap gibi çok kıymetli emekçilerimiz var Okulda Satranç konusunda ciddi birikimleri olan ve dil konusunda da oldukça iyi olan. Onlar da bu görevde olabilirlerdi rahatlıkla. 

Neden değiller?

Benim yanıtım net: Gülkız hanım, liyakat ve kifayete önem veren birisi değil, onun için önemli olan oy hesabı, politik çıkar, konumunu nasıl güçlendireceği. Umurunda mı Aşkın Taşan, Tahsin Aktar veya başka bir satranç emekçisi? Ona oy getirmez onlar… Hesap bu. "

ANY hem benim göbeğimi kestiğini, makbul bir adam olmadığımı, hilebaz olduğumu HİÇBİR KANIT SUNAMADAN iddia edip sonunda kendisi de bu yalanlarına inanıyor, hem de beni sayın Gülkız TULAY'ın neden ECU Eğitim Komisyonuna almadığını söylüyor. 
ANY 'nın hangi sözüne  inanalım?
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
ESKİ BİR BAŞKANIN YAZISI - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 27-07-2020, 22:16
RE: ESKİ BİR BAŞKANIN YAZISI - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 30-07-2020, 13:15

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi