Yakışıksız olmuş.
Rahmetli Cahit Hoca (babam öyle bahsederdi) 1970 li yıllardan babamın sağlıkçılığını yapmış, filmlerini çekmiş bir insan. Rahmetli babamdan çok defa kendisinden minnetle bahsederken duymuştum.

Kıbrıs harekatında ise yine bu değerli insan, içinde akrabalarımın da olduğu bir çok askerimize vatani ve insani görevini yapmıştır.
Böyle bir değerli insana elbette ben de derin minnet duyarım.
Allah’ın rahmeti üzerinden eksik olmasın. Tüm ailesi, sevenleri ve sevgili oğulları Rıza ve Feridun ÖNEY e sağlık ve sabırlar dilerim.

1970 li yıllardan babamın sağlıkçılığını yapmış, filmlerini çekmiş bir insan. Rahmetli babamdan çok defa kendisinden minnetle bahsederken duymuştum.
Kıbrıs harekatında ise yine bu değerli insan, içinde akrabalarımın da olduğu bir çok askerimize vatani ve kutsal insani görevini yapmıştır.
Böyle bir değerli insana elbette ben de derin minnet duyarım. Allah’ın rahmeti üzerinden eksik olmasın. Tüm ailesi ve sevgili oğulları Rıza ve Feridun ÖNEY e sağlık ve sabırlar dilerim.

Merhum Babamın hayatına eli değen bu kutsal insan Cahit Hoca nurlarla sevenlerinin gönlünde sonsuza kadar huzurla uyusun.
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Yakışıksız olmuş. - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 31-07-2020, 20:17
RE: Yakışıksız olmuş. - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 01-08-2020, 12:07
RE: Yakışıksız olmuş. - Yazar: muzaffer şekerli - 01-08-2020, 17:10
RE: Yakışıksız olmuş. - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 01-08-2020, 18:57

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi