KIYASETTİN AYDIN' NIN YAYINDAN KALDIRILAN YAZISI
O turnuvadan sonra yapılan haberin altına benim de hoşuma gitmeyen yorumlar çıkmaya başlamıştı.
Arada yorumlar arasına girip seviyeye davet ettiğimde oldu.
Sayın Kıyasettin Aydın Hocamız o duygusallıkla bir yarum yazmış. Benimle alakadar kısımları olduğu için ben de geceleyin uykumu kahve ile dağıta dağıta cevap hakkımı kullanmıştım.

Ertesi günü Manisa da MEB birinciliği turnuvası sabahında kendisini uzaktan gördüğümde, hocamız ile tartışma yaşayacağımızdan korkmuştum.

Ama gayet kibar davrandı, hatta oturduk çay içtik.
Sen uykususundur, kahvaltıda yapmamışsındır deyip, tost da söylemişti.
Dayak yemeyi bekleyen ben hocamın nazik navranışıyla hayata ilişkin çok şey öğrenmiş oldum.

Benim yorumumda dahil tüm yorumları site yönetiminden satrancımızın zarar görmemesi adına (ve de danıştığım büyüklerimin görüşlerine dayanarak) sildim.

Kıyasettin hocamızın yorumu haliyle çok az gündemde kaldığı için, haklı olarak bize kırıldı.
Kendisine basın açıklaması şeklinde bir metin yazmasını bunu da ana sayfadan haber biçiminde verebileceğimizi söyledim. Kabul etmedi.
Eğer kabul ederse hala teklifim geçerlidir. Hocamızın açıklamalarını kesip susturmuş gibi anlaşılmış olmak istemediğim için bu yorumu yazdım.

Kendisiyle kişisel hiçbir sorunumun olmadığını, her ne yaşanmış yada yaşanacak olursa olsun satranç aşkı adına saygı duyduğumu buradan ayrıca belirtiyorum.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: drtuncaysen - 21-11-2008, 16:38
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Anonymous - 21-11-2008, 21:23
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: drtuncaysen - 22-11-2008, 01:07

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi