Harun TANER
Merhaba Arkadaşlar;
Bu forumun adından olsa gerek Sayın Harun Taner kendini kuş gibi özgür hissedip sırf mesaj sayısını artırmak için yazılan konulara ilgili ilgisiz balıklama atlıyor. 500 den fazla mesajı olmuş ,adam akıllı 10 mesajını bulmak zor.

Harun Bey; bu kadar mesajı yazdığınız zamana yazık 1000 mesaj olsa ne olacak, size madalya mı verecekler. Bu ilgisiz mesajlara ayıracağınız zamanı daha güzel yerlerde geçirin . Biz satranç severleri ilgisiz ve gereksiz yazılarınızla uğraştırmayın.

Bizler forumlarda fikir ve bilgi veren yazılar görmek isterken her yeni mesajda sizin isminiz ve saçma bir mesajınız önde , yeter artık ya. Hedefiniz kaç mesaj ?Gines rekorlar kitabına mı girmek?,
Umarım benim bu uyarımı dikkate alır, Kendinize çeki düzen verir ve Satranç seveleri gereksiz yazılarınızla yormasınız.
Selamlar..
Ara
Orhan bey,

Zaten şu sıralar forum modlarından oldukça
uyarı geliyor. Dolayısıyla "kuş kadar özgür"
olduğum söylenemez.

Ayrıca, benim iletilerimin görüntülenme sayılarına
bakarsanız enfazla 20-30. Dolayısıyla popüler
bir yazar olduğum da hiç söylenemez.

Sayın forumdaşlara huzurlu bir bayram dinlencesi ;
genel kurul delegelerine adil bir seçim dilerim.

Böylece, uyarınızı dikkate almış oldum.

yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Harun Bey,
Ben bu foruma yeni üye oldum.
Forumda ki mesajları iki gündür incelemeye çalışıyorum.Sizinde söylediğiniz gibi yadığınız mesajlar 20 bilemedin 30 kez tıklanmış.Suya sabuna dokunmadan bol bol yazmışsınız bir de özgür olsanız ne olacaktı acaba çok merak ediyorum.
lütfen modlar...
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi