TSF Denetleme Kurulu Raporları ve Adalar Turnuvası hk.
Değerli Dostlarım,
TSF Denetleme Kurulu raporlarının Veli Ozan Çakır ekibince belli ölçüde incelendiğini gördüm. Ortaya oldukça ilginç sonuçlar çıkarmışlar. Benim eklemek istediğim düzenlediğim 2005 Uluslararası Adalar Satranç Festivali sonrası önceden konuşulmayan biçimde toplanan 4900 USD Kuşadası 1990 bakiye ödülü almaya gelen GM Evgeni Vasyukov'a verilmemiş bir oldu bitti ile TSF Başkanı Ali Nihat Yazıcı tarafından paranın TSF'ce vadeli hesapta emanete alındığı beyan edilmişti. Bununla ilgili beyan 2006 Mali Genel Kurulunda sunulmuştu. Bu paranın kullanılmadan biriken faizleri ile birlikte rapora eklenip eklenmediğini bilmek istiyorum. Kuşadası Belediyesine ait satranç turnuva borcunun ödenmesinin bana getirilen yasaklarla, yaratılan güçlüklerle ve sitebank turnuvasına izin verilmemesi ile bizzat TSF tarafından nasıl engellendiği balkanchess.com da belgeleri ile durmaktadır. Merak edenler oraya bakıp görebilirler. Bakiye kalan, ödeneceklerin listesi TSF'de de bulunan yaklaşık 17 000 USD'nin içine düşürüldüğüm şartlarda nasıl ödeneceği de ayrı bir sorundur.
Sevgi ve saygılarımla
H. Sertaç Dalkıran
hsdalkiran
Değerli Dostlarım,
Yukarıda bahsettiğim konu ile ilgili yanıtı ne TSF'den ne de Tam Zamanı ekibinden henüz almış değilim. Daha önceki Mali Genel Kurulllarda var olan bu kalem ve miktardan neden şu anda bahsedilmemektedir. Eğer varsa var oduğu ve birikmiş faizleri ile birlikte hangi hesapta bulunmaktadır. Bunun cevabı nerededir? O dönemde TSF Başkanı Ali Nihat Yazıcı idi ve eşsorumlu kişi Genel Sekreter Hakan Aktaç'tır. Yani her iki tarafında bu soruya yanıt vermesi gerekmektedir.
Sevgi ve saygılarımla
H. Sertaç Dalkıran
hsdalkiran

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi