ZORUNLU AÇIKLAMA
Değerli Dostlarım,
İçinde bulunduğum bu tuhaf ve güç süreç içinde sizlerden büyük manevi destek gördüm ve bu arada yepyeni arkadaşlarla da tanışma fırsatım oldu. Beni yalnız bırakmayarak, inanarak bana büyük dayanma gücü verdiniz asla unutmayacağım.
Ancak ne yazık ki bu süreç içinde cevap haklarımın bulunmadığı bir forum ortamında işin aslını bilmeden, hukuki süreç tamamlanmadan tamamen ön yargı ile ahlak polisliğine soyunan hasta ruhlu bir kişininde sataşmasını üzülerek takip etmekteyim. TSF Forum kurallarının bu kişiye uygulanıp uyglanmadığını hep birlikte takip edip göreceğiz.
İddia edilen ve yargı süreci devam eden davayla ilgili olarak Savcılık öncelikle Vatan Gazetesi hakkında çeşitli ceza davaları açmış bulunmaktadır. Bunlara önümüzdeki günlerde yenilerininde ekleneceği kuşkusuzdur.
Etik olmayan biçimde, tamamen yasal sürelerde, son derece titiz biçimde inceleme yapılarak, 6 aylık süre içinde olaya adı karışan çocuklar 3 kez çağırılarak bu olay ile ilgili olarak verilen Adli Tıp Raporunu şaibeli imiş gibi gösterme gayreti içinde olan karşı tarafın avukatı hakkında da gerek baro gerekse savcılık yönünden gerekli yasal işlemler tarafımdan ayrıca başlatılmıştır.
Öncelikle herkes şunu çok iyi bilmelidir ki ben sadece Adli Tıp Raporu ile serbest bırakılmadım. Ortaya somut delil ve şahitler koydum ve ayrıca karşı tarafın önemli çelişkili açıklamaları beni bu sonuca taşımıştır. Eminim ki hukuki süreç tamamlanınca beraat edeceğim ve adalet yerini bulacaktır.
Karşı tarafın Vatan Gazetesi silahşörlüğünde her kötü olayda beni bu şekilde ön plana çıkarma gayretinin temel nedeni bu davayı kaybedeceklerini görmüş olmalarından kaynaklanmaktadır. Normalde bu davayı kazanacaklarına ve doğru olduklarına inansalar zaten bu yollara tevessül etmezler. Davamın Yargıtay içtihatlarında önemli yer alacağı inancındayım. Herkesi neden sadece Vatan Gazetesi H. Sertaç Dalkıran ile bu şekilde uğraşıyor yönünde düşünmeye davet ediyorum.
Sevgi ve saygılarımla
H. Sertaç Dalkıran
hsdalkiran

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi