İŞTE BENİ TSF FORMUNDAN ATAN YAZI. YORUM SİZLERE DÜŞER
Süleyman Kahraman
Misafir

E-Posta

İZMİR'den Hüseyin AKTAŞ'a TEŞEKÜRLER ve DSM
« - : 10/30/08 22:33:33 » Alıntıyla cevapla » Düzenle » Sil

--------------------------------------------------------------------------------
Sayın AKTAŞ
Sizi tanıma fırsatım olmadı.Ancak yazı ve görüşlerinizi İzmir 'den ilgi ve severek takip ediyorum.
İzmir de ki Düşün Satranç Merkezi (DSM) hakkındaki görüş ve düşünceleriniz için çok teşekürler. Bizim İzmir de bunları söylememiz gerekirken siz yüzlerce km uzaklarda sesimiz oldunuz adeta.
Gerçekten T.S.F nin son 3-4 yılda DSM ye karşı kulandığı orantısız güç ve linç etme politikası başta İzmir ve Türkiye Satarncı adına çok büyük kayıp olmuştur.
İzmir'in satranç yöneticileri DSM tarafaından üretilen o güzelim satranç takımlarını sanki afaroz edercesine özelikle kullanmadılar. Kullanmak isteyenlerde neredeyse karşı çıktılar. Hatta 3 yıl önce yapılan bir turnuvada DSM takımları 2.turdan sonra toplatıldı yöneticilerimiz tarafından.
Oysa ki başta İzmirli satranç severler ve DSM yi bilen herkes başta Emine Hanım ve Attila Beyin Satranç adına ne tür özverilerde ve kendilerinden fedakarlık yaparak çalıştıklarını bilirler.
Satrançta BİZ BİR AİLEYİZ ilkesinden haraket ederek, umarım Sayın Başkanımız Ali Nihat YAZICI yaptıkları bu çok büyük hatalarını görürler.düzeltirler ve DSM yi yeniden kazanırlar.
Başta yüzlerce km uzaklarda İzmir'in sesi olduğunuz için binlerce kez TEŞEKÜRLER sayın AKTAŞ ve birgün sizi İzmir de ağırlamak benim için onur olacaktır.
Hoşça ,dostça ve hep mutlu kalın.SAYGILAR
YAŞAMAK DİRENMEKTİR
Ara
''işte beni tsf forumdan atan yazı'' demişsiniz..

Sizi atan yazı değil,
Yazı'cı
olmasın?

Aramıza hoş geldiniz..
Selamlar..
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi