Bu samimiyetle yazılmış bir 'teşekkür' yazısıdır..
Harun TANER'e teşekkürler...
Ben 'Harun Abi'nin mod olması ile ilgili olumlu düşüncelerimi Abidin Hoca'ma ilettikten sonra kendisine neden belirtmediğimi sordu.Ben de özel mesajla teşekkür etmektense bunu herkesin bilmesini istedim.Muhakkak ki bütün mod lar kendi konularında uzmanlar ve siteye her biri apayrı renk katıyorlar!!O yüzden bu teşekkür yazısı aslında herkes için..
'Harun Abi' ile birkaç kez karşılıklı oynamış olmamıza rağmen kendisini çok tanımıyordum; fakat sitenin işleyişi açısından kendisinin önemli ve faal bir rol aldığını görmek beni her nedense şaşırtmadı!!
Ayrıca Onur Hoca'mla aynı üniversitede öğrenci olmamızın ve satrançla ilgilenmemizin doğal bir gereği olarak ne kadar sık karşılaşıyorsam; farklı ilçelerde olmamız sebebiyle Sayın Gürmen ve Sayın Eken ile henüz tanışmış değiliz..Umarım en kısa zamanda kendileriyle de tanışırım da onlara da yüz yüze teşekkürlerimi iletirim.
Hasan Abi'yle de 'merhaba'mız var ve yazılarını dikkatle takip ediyorum..
Abidin Hoca'm için fazla söze gerek yok, bütün bunların kurucusu kendisidir..
Herkese teşekkürler..Bu foruma bir şeyler eklemek, bir şeyler kazandırmak için sizlerle birlikte çabalamak benim için çok değerli bir tecrübe..
Herkese kolay gelsin...
Ara
Ben de tanışmayı isterim Sayın Ay, belki de turrnuvalarda size hakemlik yaptım ama isminizi çıkaramadım. Kumluca'daki turnuvalarımıza da teşrif ederseniz memnun kalırız. En yakın 29-30 Martta Mavikent Turnuvamız var. GÖrüşmek üzere.
...
Ara
Hem davetiniz hem de nezaketiniz için ayrı ayrı teşekkürler Sadullah Bey..Bence de görsek hatırlarız birbirimizi, en azından bir göz aşinalığı olur..Maalesef tam o iki günde Ege Üniversitesi'nin düzenlediği Üniversiteler Arası Satranç Turnuvası'nda ilimizi ve üniversitemi temsil etmek için İzmir'de olmam gerekiyor..En kısa zamanda karşılaşmak(!) ümidiyle..

saygılarımla..
Ara
Knidos'u bir karaltı olarak gören uzak ilçelerimizden bir Moderator olarak, siteye emeği gecen herkese tesükkürlerimi sunuyorum.
Özellikle Sitenin acil sorunlarından birini çözen Sadullah EKEN'e reklam konusunu çözdüğü için teşekkürlerimi sunuyorum.
Doğrusunu isterseniz, Abidin ÜNAL ve Sadullah EKEN dışında tanıdığım olmadığına göre bende oldukça yabancı sayılırım. Ancak Bodrum'a yolunuz düşerse mutlaka sizlerle bir araya gelmek isterim.
Bodrum 'dan kucak dolusu sevgiler,
Atilla GÜRMEN
Bodrum'a gelirsem arayacağım iki kişiden birisin. Seninle turnuvalarda çalışmak büyük zevkti. Forumda da çalışmak ayrı bi zevk
...
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi