Harun Taner'e Dokunmayın!
Harun Taner!
Yazılarıyla önemli konuları aşağı ittiği için çoğu zaman beni de sinir eden biridir!

Ama Harun Taner, TSF Forum'da yazı yazmasına izin verilen onlarca adamdan yüz elli bin kat daha zeki bir adamdır.Eğer birileri Tsf Forum'dan ille de atılacaksa Harun Taner'den çok daha evvel atılması gerekenler vardır.
Hiç kimseye saldırmayan, hedef göstermeyen, kendi halinde yazılarıyla bizlere yepyeni bir pencere açan Harun Taner'e dokunmayın!

Satrancı sevdiği de çok açıktır.Hiçbirimizde ondaki koleksiyon, ondaki satranç ile ilgili bilgisayar verileri yoktur.

Sürekli yeni başlık açmadığı sürece aynı başlıkta çok faydalı işler yaptığına inanıyorum.Sadece biraz daha anlaşılabilir şekilde, hatta mümkünse diyagram vererek konumları irdelerse, kusursuz bir hizmet yapmış olacağını da belirteyim.

Şimdi de Harun Taner'e sardılar.

Bırakın adam istediğini yazsın.
Ben onun yazdığı her mesajı okuyorum ve pek çoğunda da ince zekası sebebiyle beni gülmekten öldürüyor:)

Canımız Ciğerimiz Harun Taner Abimiz'e karşı takınılan tavrı kınıyorum.

Muhakkak ki hataları vardır,
Ama unutmayalım ki onun hataları son derece basit ve düzeltilecek şeylerdir,
Dışlamak, forumdan atmak en kolayıdır.

Kendisine hörmetlerimi sunarım.
Ara
Harun Taneri kim forumdan atalım demiş.
Ara
Sahi böyle bir durum mu var ki? Atılması talep edilmiş yada atılacagı mı söylenmiş kendisine ben anlamadım??? Benim bildigim sadece 2 üye arkadasımız düşüncesini dile getirmişti,e o kadar da olur onlara da saygı duymak lazım.
Böyle bir durum varsa bizlerle paylaşırmısın Sevgili İbrahim,ben de merak ettim.
Ara
Siz bilmezsiniz.
Onlar birini atmadan önce böyle bir süreçten geçirirler.

Kimseyi atmadan önce "atalım" diyen çıkmaz.

Atıldıktan sonra "OH" diyen çıkar!

Ben Harun Taner konusunda bir takım kaygılarını belirtenlere bir şey demiyorum.Ancak -sevdiğim, saydığım bir insandır- Sayın Kuvay Sanlı olaya el atınca ben Harun Abi'nin topun ağzında olduğunu hissettim.

Yine de sizlere teşekkür ediyorum,
Neticede atılanlar beni anlamış olsa da,
Sizin itirazlarınız sonucu herkese hitap edebildim:)

Selamlar.
Ara
Harun Bey, uyarılara cevabını verdi ve pek de kimseyi dert edip sıkıntı duydugunu sanmıyorum.Göreve aynen devam ediyor sen merak etme.

Hem ben itiraz etmedim ki ,bunu da nerden cıkardın? Smile böyle birşey varsa bilgim yok dedim.dogruysa bildigin birşey varsa paylaş diye rica ettim sadece.Merak yani,yoksa neye itirazım olacak?

Neyse zaten Harun Bey de şuan koltugunda yerini almış, canlı yayına kaldıgı yerden devam ediyor.İyi takipler Wink
Ara
yakında Harun Taner fun clup bile kurulur.
Ara
ŞahMeran Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Harun Bey, uyarılara cevabını verdi ve pek de kimseyi dert edip sıkıntı duydugunu sanmıyorum.Göreve aynen devam ediyor sen merak etme.

Hem ben itiraz etmedim ki ,bunu da nerden cıkardın? :) böyle birşey varsa bilgim yok dedim.dogruysa bildigin birşey varsa paylaş diye rica ettim sadece.Merak yani,yoksa neye itirazım olacak?

Neyse zaten Harun Bey de şuan koltugunda yerini almış, canlı yayına kaldıgı yerden devam ediyor.İyi takipler ;)

Haklısınız galiba
itiraz yanlış kelime oldu.

Selamlar.
Ara
Harun Abi,

Analizlerinden çok yararlandım.
Teşekkürler.

Not: Bugün, ben atılınca "iki analiz" yayınlamadığını söyleyip, aramızı açmak isteyen bir insanla konuştum, dikkate almadım, bilesin:)

Mümkünse diyagram istiyoruz!
Ara
İbrahim Ethem,

Sağolasın.

Daha yıl olmadı. Kimileri, Antalyalı satranççılar/satrançseverler
satranç yazışma guruplarında hiç yazmıyor diyerek yakınıyorlardı.

İlerledik. İlerleme var.

Şimdi ise Antalyalılar fazla yazıyorlar diye şikayetçiler.

:mrgreen:

Ondan şikayet
Bundan şikayet
Acayip iştahlıyım
Hepinize olsun afiyet

Bye bye,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
ivanchuk-leko

kale file, karşı kale!

ivanchuk kazandı.

Hakan Erdoğan demişti ki dün:

Bu final teorik berabere olsa da, uygulamada fili olan kazanıyor!
Fili olan kazandı.

Bir diğer yorumcu Harun Taner'in fikrini de soralım?
Ne diyorsunuz Harun Bey?
Ara
HarunTaner Nickli Kullanıcıdan Alıntı:İbrahim Ethem,

Sağolasın.

Daha yıl olmadı. Kimileri, Antalyalı satranççılar/satrançseverler
satranç yazışma guruplarında hiç yazmıyor diyerek yakınıyorlardı.

İlerledik. İlerleme var.

Şimdi ise Antalyalılar fazla yazıyorlar diye şikayetçiler.

mrgreen

Ondan şikayet
Bundan şikayet
Acayip iştahlıyım
Hepinize olsun afiyet

Bye bye,

Efsane geri döndü)
Ara
Alıntı:Efsane geri döndüSmile

Yok Çağatay geri dönermiş gibi yaptım Smile

yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213