SİLİFKE ATATÜRK Ü ANMA HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI
Uğur Dershanelerinin sponsorluğunda düzenlenen satranç turnuvasında afacanlar dalında Özel Silifke İlköğretim okulundan Furkan Kerim Yıldırım birinci, SEKA ilköğretim Okulundan Berat Katanalp ikinci, Atatürk İlköğretim Okulundan Fatih Cem Balcı üçüncü oldular. Minikler dalında ise Özel Silifke İlköğretim okulundan Alaaddin Turan birinci, Mehmet Özkapu ikinci ve Esentepe İlköğretim okulundan Furkan Sevencan üçüncü oldular. Yıldızlarda Atatürk ilköğretim okulundan Yiğitcan Keseroğlu birinci, Özel Taşeli İlköğretim okulundan A. Mahmut Kurtoğlu ikinci, Cengiz Topel ilköğretim okulundan da İ. Ersel Arslan üçüncü oldular. Gençler dalında ise Anadolu Lisesinden Alperen Kır birinci, Ertan Cüceloğlu Lisesinden Fulden Gültekin ikinci olurken Göksu Anadolu Lisesinden ise A. Savaş Koca üçüncü oldular. Tüm katılımcılara teşekkür belgesi verilen turnuva sonunda dereceye girenlere ise Silifke’nin sembolü folklorik bebekler hediye edildi.
Silifke Belediyesi Faruk Özdüzenciler Gençlik merkezinde düzenlenen Atatürk’ü Anma Haftası satranç turnuvası ödül törenine Silifke Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel, Uğur Dershaneleri Müdürü Zülal Birbiçer, Uğur Dershanesi Rehber Öğretmeni Nesrin Yiğit, Milli Eğitim Şube Müdürü Cemalettin Turan, Faruk Özdüzenciler Gençlik Merkezi Müdürü ve Türkiye Satranç Federasyonu İlçe Temsilcisi Mehmet Coşkun, turnuvada görev alan satranç hakemleri, gençler ve turnuvaya katılan öğrenci velileri katıldılar.

aV14JbAS.jpg
gxzOLir.jpg

aV14KuUA.jpg

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi