MEB KUTLAMA
Antalya'yı temsilen MEB'e giden arkadaşlarımızı kutlarım.
Özellikle yıldızlar kategorisinde oldukça güzel performanslar sergileyen Kerem Çalışkan(dördüncü) ve Umut Utku Tahan(Yedinci) bu teşekkürden en büyük payı alma hakkına sahiptirler.

Sevgili dostum Doğan Küçük ve Yasin Sarı için de bu turnuva tecrübe olmuştur ve en kısa zamanda çok daha iyi derecelerle bizleri mutlu edeceklerdir diye düşünüyorum.

Antalya daha iyiye gidecektir, meb turnuvası da bunun bir ayağıdır.Daha fazla sporcuyla temsil edilmek için başarı şart!

Selamlar...
Ara
ibrahimethemAy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Antalya'yı temsilen MEB'e giden arkadaşlarımızı kutlarım.
Özellikle yıldızlar kategorisinde oldukça güzel performanslar sergileyen Kerem Çalışkan(dördüncü) ve Umut Utku Tahan(Yedinci) bu teşekkürden en büyük payı alma hakkına sahiptirler.

Sevgili dostum Doğan Küçük ve Yasin Sarı için de bu turnuva tecrübe olmuştur ve en kısa zamanda çok daha iyi derecelerle bizleri mutlu edeceklerdir diye düşünüyorum.

Antalya daha iyiye gidecektir, meb turnuvası da bunun bir ayağıdır.Daha fazla sporcuyla temsil edilmek için başarı şart!

Selamlar...
Yukarıda yazılan yorumda yer, zaman ve şahıslara yabancı olduğumu peşin kabul etmekle beraber; bu yorumu yazan nev-i şahsına münhasır zatın böylesine beni şaşırtacak derecede yakalamış olduğu bakış açısını şapka çıkarak alkışlamak istiyorum: şak şak şak. Benim hiç bir zaman kişilerle bir alıp iki veremediğim yoktur. Kişilerin, kişilik yada kişiliksizleri, çoğunlukla erba-ı mesleğimden kaynaklanan ve de otozomal dominant gemiş kromozomal durumumun algısal boyutta ekspresyo olmasıyla beslenen acizane ilgimin yazınsal buyutta terennüm edişidir. Bu terennüm edilişde kulağı tırmalayan misallerimin kalpleri kırmaması olmazsa olmaz temennimdir. çünküm ne edilirse edilsin ne yazılırsa yazılsın ne konuşulursa konuşulsun, ne fısıldanırsa fısıldanılsın saylanmaz, benim kalbimin kırılma eşiğini kimse bi zahmet test eylemeye dursun. Sabrınız benim kırılma eşiğim karşısında her zaman yenik düşmeye mahkumdur.
Ey Adem oğlu İbrahim Ethem kardeşim, ben nasıl Şen oğlu Şen isem sen de Ay oğlu Ay sın. Eğer rahatsız olacak bir vaziyet çıkarma durumun oluştuysa istersen nüfuslarımızı değiştirelim , sen tıpkısının aynısından hitap eyle, ben gocunmam. İnsan neden gocunur, yarası mı vardır ki, mimikler asık tribine girer eyler...
Biri derki şundaki cesaret bunda olsa halimiz duman olur du?
Sakalı yolunan hoca hikayesinde ki bahsi geçen medrese ilmi terbiyesiyle yoğrulan gencin delikanlılık cesaretinin işe yaramazlığı, siyasi ilim hınzırlığıylan kuşanılarak bütünleşme sağladığında elde edilen görünür yararların dişe dokunurluğunu da hesap etmelisin derim...
Bizde eksik görüldüğü öne sürülen ve de adına cesaret deniliverilen donkişotluğun, şimdiye kadar getirisinin götürüsüne olan oranınından elde edilen sonucun tatmin edici olmaması gerçeği, sorarım acaba neyle açıklanmalıdır?
pişmek lazım..
pişmeden olmuyor.
sen konuşursun kolaycana atılırsın , ben konuşurum deyu konuşmaya başlarım topluluk huzurunun keyfi kaçma olasılığı bahane edilerek öncesinden ilan edilmiş izahat gereği topluluk dağıtılır.
Hülasa, kalbinin kırılma eşiğini senin zorunlan test eyleyip hemencecik de kazanmış olmanın bende yarattığı huzursuzluğu asla tahmin edemezsin. O konuda da pişmen lazım gerektiğine inanmaktayım.
Asla kırılmanı istemediğim vede bunuda amaçlamadığım için, bi zahmet af eyle...
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi