ETİMESGUT'TA ASKERİM.HAKLARINIZI HELAL EDİN:)
Hüseyin Aktaş,Ateş Ülker,Ajlan Uçar,Harun Taner ve ismini sayamadıklarım forumlarda sarmaşık dalları gibi sıkı sıkıya olduğum sevgili dostlarım abilerim, kardeşlerim,arkadaşlarım;büyümek ve olgunlaşmak çabasıyla ve vatani borcumu ödemek adına askerlik görevimi yapmaya gidiyorum.Vakit bulabildikçe yinede yazacağım.Özellikle trchess sitesinde,manisa ve satranç gazetesinde ve bir kaç sitede daha.
Haklarınızı helal edin.
Kanber Gürel
10.köy...
Ara
KanberGurel Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Hüseyin Aktaş,Ateş Ülker,Ajlan Uçar,Harun Taner ve ismini sayamadıklarım forumlarda sarmaşık dalları gibi sıkı sıkıya olduğum sevgili dostlarım abilerim, kardeşlerim,arkadaşlarım;büyümek ve olgunlaşmak çabasıyla ve vatani borcumu ödemek adına askerlik görevimi yapmaya gidiyorum.Vakit bulabildikçe yinede yazacağım.Özellikle trchess sitesinde,manisa ve satranç gazetesinde ve bir kaç sitede daha.
Haklarınızı helal edin.
Kanber Gürel

Kanber bey,

Vatani görevinizde kolay gelsin der; ilk dört beş hafta çarşı izni
olmadığından, gelecek ay yazı ve haberlerinizi bekleriz.

yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Allah yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza kavuştursun ve bizleri de yazı yazmak isteyenlerden ayırmasın...
Ateş Ülker
Ara
Ateş Ülker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Allah yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza kavuştursun ve bizleri de yazı yazmak isteyenlerden ayırmasın...

AMİNNNNNNN!

(bu arada pirimize selam)
Ara
Sevgili Kardeşim Kanber,
Daha yazılacak çok yazı, görülecek çok güzel günler var. Vatan borcu herşeyden önemli. Senin bizde hakkın daha fazladır. Bizim sana geçtiyse helal olsun. Gidenleri ve dönenleri karşılama görevimize askerlik de dahil. İlk asker fotoğrafından da bir tane isteriz. Hayırlısıyla git ve sevdiklerine, sevenlerine dön. Askere tezahüratsız göndermek olmaz. En büyük asker bizim asker !!!
Ara
Özelden güle güle demiştim de,
bir de buradan diyelim, Kanber Abimize sevgimizi görmeyen duymayan kalmasın:)

Ateş Hocamız her şeyi ne güzel özetlemiş...

Selamlar..
Ara
ibrahimethemAy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Özelden güle güle demiştim de,
bir de buradan diyelim, Kanber Abimize sevgimizi görmeyen duymayan kalmasınSmile

Ateş Hocamız her şeyi ne güzel özetlemiş...

Selamlar..

İbrahim kardeş , hocamız deme , hoca çok .. Ateş Ülker bizim pirimiz...
ayrımı iyi yapalım...
Ara
Sevgili Kanber,

Bir haftadır yollardaydım. Yazına yanıt veremeyişim bu yüzden. Bu gün "evciyim" nihayet... Sonra gene yolcuyum.

Birine hakkım geçmişse geçmesi gerekmiştir ve benden çıkan herzaman helaldir. Rahat olasın. Hakka karşı bu kadar "hazırol" gerekmez. Ama Haksızlığa karşı herzaman "hazırolda" olmak gerekir.

Etimesgut'ta tankçılar vardı bildiğim kadarıyla. Tanklara bir ince ayar çekersin artık. Namluları doğru yöne çeviresin...

Ziyaret günlerini ve olanaklarını yazarsan, yeniden yollara düştüğümde uğramak isterim. Akhisar'a gittim. Sen Manisa'da olsaydın sana da gelecektim...

"Sayılı gün tez geçer."
"Sütler kaymak tutar tutmaz" gelirsin... Görüşmek üzere...
HuseyinAktas Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili Kanber,

Bir haftadır yollardaydım. Yazına yanıt veremeyişim bu yüzden. Bu gün "evciyim" nihayet... Sonra gene yolcuyum.

Birine hakkım geçmişse geçmesi gerekmiştir ve benden çıkan herzaman helaldir. Rahat olasın. Hakka karşı bu kadar "hazırol" gerekmez. Ama Haksızlığa karşı herzaman "hazırolda" olmak gerekir.

Etimesgut'ta tankçılar vardı bildiğim kadarıyla. Tanklara bir ince ayar çekersin artık. Namluları doğru yöne çeviresin...

Ziyaret günlerini ve olanaklarını yazarsan, yeniden yollara düştüğümde uğramak isterim. Akhisar'a gittim. Sen Manisa'da olsaydın sana da gelecektim...

"Sayılı gün tez geçer."
"Sütler kaymak tutar tutmaz" gelirsin... Görüşmek üzere...

Ya Hüseyin,

Hayırdır, ne oldu da nerden çıktı bu yolculuklar?

Biliyorsun, trafik berbat. Kendine mukayyet olasın.

yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi