Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı
(31-10-2015, 12:47)H Mustafa Demir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sadece kendi kendilerini öven ve diğerlerinin yaptığını beğenmeyenlerin olduğu bir site. su ana kadar ne okuduysam Türk satrancındaki her güzel şeyi Ali Nihat Yazıcı ve ekibi yapmış galiba. Yani artık okumayı da bıraktım, çünkü şu ana kadar okuduklarımda sadece kendilerini öven diğerlerin eren bir uslüp var. 5- yazınında fikirlerinin aynı olması yeterli benim. için. yazılarda bir eleştiri yapıcılık göremedim. buradaki tartışmalar kesinlikle daha yapıcı. 
Hoş burası da Abidin abinin sitesi diye biliyorum. (belki yanlış biliyorumdur) O kadar Abidin abiye kızgın yazı yazmış olsam da hiçbirşeyi sildiğini ya da müdahale ettiğini görmedim. 
E o forumda yazılan yorumlar şiddet veya kin nefret içermiyorsa ve ona rağmen siliniyorsa (ki yukarıda yazılanlar öyle olduğunu düşündürttü) , bu da onların demokratlığıdır.

[color=#1f497d][size=medium][font=Segoe Print]Yiğidin hakkını teslim etmek gerekirse;[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=medium][font=Segoe Print]Sn. YAZICI ilk yıllarından itibaren müthiş kararlı, görüşleriyle çığır açan, girişkenliğiyle olmamışı başarabilecek bir kapasite idi. Buna tanıklık yapan biri olarak her yerde söyler ve yazarım.[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=medium][font=Segoe Print]“Ama zamanlar değişir ve zamanlarla da biz…” Üstat Selim PALAVAN’IN kitabından olacak böyle bir Latince söz aklıma geldi.[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=medium][font=Segoe Print]Zamanlar gerçekten değişince insanlarda değişir, bu belki önlenemez.[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=medium][font=Segoe Print] Ama değişmemesi gereken şey insani ilişkilerin değeri olmalıdır. Yıllarca birlikte çalıştığınız insanların sizi artık tanımazdan gelmesini, cevap hakkını kapatmasını bu Latince söz ile açıklayabilir misiniz?[/font][/size][/color]
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 31-10-2015, 13:08

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi