Avni Katipoğlu'nun eleştirisine yanıt
Avni bey çok seyrek yazı yazar.Bu defa her nasılsa İstanbul'da oturan tanınmış satrançcıların olimpiyat alanını ziyaret etmemiş olmasını eleştirdi.
Katipoğlu'nun mesajı şöyledir:
İSTANBUL'DA AYAKLARININ DİBİNDE OLİMPİYAT YAPILIYOR. SATRANÇ ANTRENÖRÜ ARKADAŞLARIMIZDAN BİRKAÇ
ARKADAŞIMIZ DIŞINDA ZİYARET EDENİ PEK GÖREMEDİM. BUNU ELEŞTİRİ OLARAK YAZIYORUM. HİÇ Mİ İLGİNİZİ
ÇEKMEDİ? Avni Katipoğlu
Olimpiyata neden gitmediğimizi yanlış değerlendirdiniz.
Siz belki iyimsersiniz, biz kötümseriz.08.00-18.00 arası çalışan bir kimse oraya gelmek istediği takdirde saat 20.00 ye doğru turnuva alanına yaklaşmış olacaktır.Sorun bununla bitecek midir?Geldiğimiz takdirde içeri alınmama ihtimali vardır.Çünkü yılların sporcusu Can Arduman'ın Basın kartı ile girebildiği bildirilmektedir.
Bizi Olimpiyata çağıran yazıyı yazmadan önce iyi düşünün ve sonra çağırın..Seyirciye hangi koşulda izin verileceği önceden yeteri kadar duyurulmamıştır.Ben Türk Satrancının nabzını her saniye dinliyorum.Olayları izliyorum.Siz 10 yılda bir yazı yazıyorsunuz ve
eleştirilecek en son kimseleri eleştiriyorsunuz.
Bir yazı yazıp eleştirecek bir konu bulduğunuz için yine de kutlarım.Bazıları hiç yazı yazmıyor.
İçeri girmemizi garanti edersiniz son tura gelebiliriz.İlgimiz var.Ama gelmeyişimizin de nedenleri var.Sizin ilginizin de Olimpiyat ile sınırlı kalmaması ortak dileğimizdir.
Ateş Ülker
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Avni Katipoğlu'nun eleştirisine yanıt - Yazar: Ateş Ülker - 08-09-2012, 14:08
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: firatsalepci - 08-09-2012, 21:42
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 09-09-2012, 18:49
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Feti - 09-09-2012, 19:02
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 09-09-2012, 19:10
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Oktay ERTAN - 09-09-2012, 19:11
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Ateş Ülker - 09-09-2012, 20:25

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi