Veda
Bütün dünyanın tatile geldiği yerde ömrünü geçir, sonra da inzivaya çekilir gibi ara ver. Bi de sitem et.

Millete az çektirmedin. İyi ki forumda her yazanın UKD sine bakmaktan vazgeçtin. Bir zamanlar neydi o öyle yaa! Hüseyin'in dediği gibi alıntı diye tüm iletileri yapıştırıp mesaj boyutlarını şişmanlatan, bir turnuvadan oyuncu sayısı kadar ileti çıkarabilecek misket bombardımanını takip etmek... Antalya Ekspress Chess ise iyi bir çalışma. Her türlü üretim, yazılı kaynak, belge, analiz, derleme bir emek ürünü ve gençlere mutlaka yararlı.

Hiç CD siparişimiz olmadı, lisanslı ürünleri satıyor olsan bile onları da derleyip toparlamak için büyük emek verdiğini düşünüyorum. Ayrıca onları sen üretip satsan bile bu ülkede satrançtan zengin olacak adam daha doğmadı. Tüm bilgisayar yayınlarını, dijital medyayı % 100 indirimle alıp % 90 iskontoyla satışa çıkarsan alıcı kitlemiz kaç kişi ki, eve yığsan, korsanını odalar dolusu çoğaltsan kimbilir kaç yılda eritirsin, sen eriyip gidersin maazallah.... Baksana En zenginimiz FIDE'nin 15 katı bütçenin zenginliğiyle övünen TSF dahi olimpiyata karın tokluğuna gönüllü arıyor.

Kendini tanımlarken ;

fuzuli işler bakanlığı'da Vekil Yardımcısı olarak çalıştı
boş işler üniversitesi'de Manager okudu

yazdığına göre mizahi ve renkli ve de ağır bir abisin. O kadar kusur kadı torununda da olur diyelim. Sanıyorum Hüseyin sana "Harun, sensiz bir değil çoook eksiğiz" diye bunun altına ekler.

Zaten bu Antalya'lılar hem şair, hem matrak, hem de güzel insanlar. Kendi adına anı turnuvası düzenleyip bi de utanmadan şampiyon olan İbrahim'den de belli.

Analizlere dalıp, senden önce yola çıkıp gidenlerin, dönüp dolaşıp yine kürkçü dükkanına dönenlerin, henüz dönmeyenlerin arkasından adettir diye bi tas su dökmeyi de unuttun amma; yine de "abi bi çay içip öyle gideydin demediler yahu" demeyesin diye forum yöneticilerinin yetki alanına girmek pahasına ( biliyorsun uyarmak, tek ayak üstünde bekletmek, üç ay hapis, tasdiknameyle uzaklaştırma, ciddi karşılama ve soğukkanlı uğurlama, arada azarlama onların yetkisinde :lol: Forum managerlerden "takma isimle yazmayınız, sulu yazmayınız, burada değil hayata dair'de, orada olmaz öbür dünyada yazınız, 35 KSK 0,5 sağa çek gibi bi uyarı gelirse de sebebi sensin. ) diyorum ki.... ( bugün iki yapıştırma bir de bu uğurlama ile üçüncü mesaj hakkımı da seninle doldurdum.)

Diyorum ki... Kafana takma. En ileri gitsen ne olursun ki, münhal bir international chess organization'a baş ya da temsilci olurdun. Yine de başın göğe ermez, UFO'lara yem olur, UF olmazsan, verem olurdun.

Biraz denizi olmayan, çorak bi yerlerde tatil yap, dinlen, güle güle git, gene gel, Antalya'daki işinin başına geç. Alındıysan hemen tatilden dön yazmaya başla. Hayat'tan emekliliğe kadar yazmaya devam...

Not : Paris Saint Germain şapkasıyla poz vermen dert değil de, Şayet GS Kupayı alınca "haketti aldı arkadaş, helal olsun" diyemeyen gizli bir Fenerli isen bu mesajı tümden yok say, sadece git....Smile

gü, yü, ne bu ya hu :wink:
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Veda - Yazar: Harun Taner - 31-07-2012, 00:41
Güle Güle Git Gene Gel - Yazar: Hoca - 12-08-2012, 23:53
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 16-08-2012, 16:42
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Mojo Jojo - 09-05-2013, 22:49
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: firatsalepci - 10-05-2013, 00:35
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: trueblueturk - 10-05-2013, 22:05
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: trueblueturk - 09-06-2013, 10:47
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Dr Harun Taner - 28-12-2013, 10:56

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi