To be, or not to be, that is the ??
Sayın alisatran35,Açık kimliğinizi belirtmenizi tavsiye ederim.
Miyazaki gösterdiği 2 projeden biri seçilecekse mutlaka medyatik olan seçilir şeklinde düşünüyor.Medyatik olmak amacıyla Piramidin tepesinden ne kadar uzaklaşılır?Tahminde bulunamıyorum.Kanımca "Proje"kavramı ortaya atılmışsa bu kavramın ancak Piramidin tabanını ilgilendirmesi beklenir.Piramidin tepesini ilgilendiren bir düşünce varsa bunun adı "Plan"veya "Program"olur.Plan veya Program hazırlamak için komisyon kurmaya gerek yoktur.Bizim fikirlerimiz de Plan yapmak için önemli katkı sağlamaz.Plan veya program hazırlamak,Federasyon Yönetim Kurulu ve Teknik kadronun görevidir.
Adı ister "Proje"olsun,ister"Plan"olsun sorunlarımıza çözüm olacağını sanmıyorum.Ama sorunların çözümü aslında zor değildir.Yanlışların tespit edilmesi ve düzetilmesi gereklidir.Bindiği dalı kendi eli ile keserek ağaçtan düşmemize yol açacak projeler üretilecekse hiçbir yararı olmayacaktır.İnsanlarımızı yarışmalara daha çok katılmaları için nasıl teşvik ederiz?"UKD 1300 üstü ancak Büyüklerde oynar",diye hiç duyulmamış barajlar icad edersek teşvik edemeyiz!
Ateş Ülker
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
To be, or not to be, that is the ?? - Yazar: Miyazaki - 14-08-2015, 10:20
RE: To be, or not to be, that is the ?? - Yazar: Ateş Ülker - 17-08-2015, 10:44

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi