To be, or not to be, that is the ??
(17-08-2015, 21:47)abdulkadirbener Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Geçmişte çok sağlam hem de bedava bir proje ile Gülkız Hanım'a gittiğimde beni sizinle tanıştırmak üzere kapıyı gösterdi. Üstünden aylar geçti hatta yıl geçti arayan olmadı. Aylar sonra bir başka gidişimde konuyu hatırlattığımda "evet sizinle bir toplantı yapalım" denildi sadece ve yine aylar geçti.

Bu nedenle eleştiriyorum "proje" lafını duyunca.
Sizin bir projenize cevap verilmedi diye tüm Sponsorluk ve Projeleri daha yapılmadan rafa kaldırmanızı doğru bulmuyorum.

Belki sizin projeniz daha sonra değerlendirilmiş ve yeterli bulunmamıştır ama sizin şevkinizi kırmamak adına tarafınıza olumsuz geri dönüş yapılmamıştır. Belki adı geçen toplantıya katılacak kişilerin bir araya geldiklerinde değerlendirmesi gereken daha öncelikli konular vardır ve sıra henüz sizin projeniz için toplantı yapılmasına gelmemiştir. Belki daha o zamanlardan Sponsorluk ve Projeler Komisyonu kurulması planlandığı için projenizi daha kapsamlı değerlendirebilecek bu konuda tecrübeli kişilerin incelemesi için bekletilmiştir.

Daha bir çok "belki" yazılabilir ama tartışıp ortamı gereceğimize "alakasız" bir fıkra anlatayım da ortam şenlensin. Bu konuyla ve bu konuda yorum yapanlarla hiç bir ilgisi olmayan, az önce internette gezerken rastladığım "Kuyruk Acısı" isimli bu fıkrayı sadece ve sadece nurkuti isimli forum üyesinin talebi üzerine mizahın ortamı yumuşatması amacıyla paylaşıyorum: http://fikra.site/kuyruk-acisi-6548.htm
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
To be, or not to be, that is the ?? - Yazar: Miyazaki - 14-08-2015, 10:20
RE: To be, or not to be, that is the ?? - Yazar: Attorney at Law - 17-08-2015, 22:56

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi